Szybsze tworzenie etykiet dzięki oprogramowaniu Label Mark 6

Firma Brady wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania do tworzenia etykiet Label Mark 6. Nowe oprogramowanie oferuje jeszcze więcej możliwości i zapewnia środowisko aplikacyjne optymalizujące procesy konfigurowania, zarządzania i drukowania etykiet w warunkach produkcyjnych. Program Label Mark 6 oferuje automatyczne aktualizacje i powiadamia użytkowników o nowych łatkach i wydaniach. Nowy interfejs i rozbudowane możliwości pozwalają użytkownikom na szybkie tworzenie etykiet, których potrzebują w codziennej pracy.

Interfejs wykorzystujący środowisko aplikacyjne
Nowy interfejs Label Mark 6 jest dostosowany do rozwiązań MS Windows 8 Metro Style oraz MS Office 2013. Program został oparty na środowisku aplikacyjnym i zapewnia bezpośredni dostęp do konkretnych aplikacji wspierających klientów w procesie tworzenia etykiet, których potrzebują w codziennej pracy. – Mówiąc w skrócie, interfejs nowego programu Label Mark 6 jest w dużej mierze porównywalny z interfejsem smartfona – mówi Tom Bieseman, EMEA Product Manager Systems w firmie Brady. – Środowisko aplikacyjne zawiera rozwiązania pozwalające szybko i profesjonalnie tworzyć etykiety do identyfikacji listew zaciskowych, wiązek przewodów, paneli sterujących, urządzeń do transmisji danych, wyposażenia laboratoryjnego i skrzynek bezpiecznikowych. Program oferuje również aplikacje pozwalające na łatwą konwersję plików xmt, txt oraz Heatex.

Oszczędność czasu
Oprócz szybkiego dostępu zapewnionego przez środowisko aplikacyjne, Label Mark 6 integruje w jednym spójnym systemie źródła danych, projekty etykiet i drukowanie seryjne, stanowiąc ten sposób rozwiązanie oszczędzające czas dla operacji konfigurowania, zarządzania i tworzenia etykiet w warunkach produkcyjnych. – Oprogramowanie Labe lMark6 oferuje możliwość edytowania i wstawiania warstw AutoCAD lub całych plików do projektów etykiet. Pozwala to na precyzyjny import danych i numerów seryjnych oraz umożliwia sprawdzanie błędów. Dzięki Label Mark 6 możliwe jest tworzenie prac pozwalających na jednoczesne zarządzanie wieloma drukarkami i projektami etykiet.

Automatyczne ładowanie formatu etykiety
Program LabelMark 6 umożliwia dwukierunkową komunikację z wysokiej jakości drukarkami firmy Brady. Każdy format etykiety utworzony przez klienta jest automatycznie ładowany do pamięci drukarek z serii IP, BMP41, BMP51, BMP53, BMP71 czy BBP33

www.bradyeurope.com

Labelmark_6_dvd_case.jpg_ico500

Authors

Related posts

Góra
English