Firma STEMMER IMAGING GmbH przejęła Parameter AB

Firma STEMMER IMAGING GmbH przejęła Parameter AB, wiodącego dostawcę komponentów do systemów wizyjnych w Europie Północnej i Polsce, z mocą wsteczną od 1 stycznia 2014 roku.
Od 1 października 2014 r. Parameter Sp. z o.o. połączy się ze strukturami organizacyjnymi STEMMER IMAGING. Od tej daty będziemy kontynuować działalność jako polski podmiot pod nazwą STEMMER IMAGING Sp. z o.o.
Firma STEMMER IMAGING ma obroty sięgające ponad 70 milionów euro i zatrudnia ponad 200 osób. Jest największym dostawcą technologii obrazowania i przemysłowych maszyn wizyjnych oraz powiązanych usług w Europie. Siedziba główna STEMMER IMAGING mieści się w Niemczech. Przedsiębiorstwo posiada także biura we Francji, Irlandii, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie oraz Holandii, a teraz także w Szwecji, Danii, Finlandii i Polsce.
W Polsce firma Imaco M.Kania Sp.K. od dawna jest partnerem STEMMER IMAGING w zakresie sprzedaży systemów wizyjnych. Dla lepszej obsługi polskich użytkowników maszyn do obrazowania i technologii wizyjnej firma zamierza utrzymać współpracę pomiędzy Imaco a STEMMER IMAGING.
Korzyści z połączenia firm dla klientów to:
– szerszy asortyment produktów i usług,
– dostęp do szerszej bazy danych i pogłębionej wiedzy,
– szczegółowe informacje o produkcie za pośrednictwem strony internetowej, dostęp do naszego podręcznika i wielu innych materiałów,
– lepsza obsługa i wsparcie ze strony większego zespołu ekspertów ds. technologii wizyjnych, prawdziwych pasjonatów obrazowania.
Peter Trollsås, dawny wiceprezes ds. sprzedaży, objął stanowisko dyrektora zarządzającego od 1 lipca 2014 roku.
Dane kontaktowe, adresy, numery telefonu i faksu pozostaną niezmienione.

W okresie przejściowym, od 29 września do 3 października, firma będzie wdrażać nowe procedury i system planowania zasobów przedsiębiorstwa ERP. Zamówienia w trakcie realizacji będą wysyłane przed lub po tym okresie, tak by respektować terminy dostaw.

Authors

Related posts

Góra
English