Frezy walcowo-czołowe Seco Jabro-Solid2 nowej generacji

Nowe pełnowęglikowe frezy walcowo-czołowe Jabro-Solid2 firmy Seco obejmują ponad 470 uniwersalnych produktów sprawdzających się w obróbce wszystkich popularnych materiałów, od stali po stopy tytanu — to szerszy zakres zastosowań niż w przypadku poprzedniej generacji. We frezach tych zastosowano nową technologię powlekania NXT, jak również geometrie zoptymalizowane pod kątem zastosowań i specjalne zabezpieczenia krawędzi, które podnoszą trwałość narzędzia i zapewniają wyższą prędkość skrawania niż poprzednie produkty.
Powłoka NXT zawiera azotyn tytanowo-aluminiowy (TiAIN), a sposób jej nakładania przez firmę Seco stanowi przełom w dziedzinie projektowania narzędzi. Proces powlekania składa się z trzech etapów, kontrolujących i optymalizujących narastanie powłoki na poziomie atomowym. W efekcie powstaje pojedyncza warstwa zapewniająca lepszą odporność na wykruszenia, ciepło i ścieranie niż w przypadku wcześniejszych wersji produktów, a narzędzie staje się jeszcze trwalsze.
Asortyment Jabro-Solid2 obejmuje pełen zakres geometrii, typów i wielkości frezów walcowo-czołowych, podzielonych na trzy serie: frezy walcowo-czołowe serii 510 z kątem linii śrubowej 46º i udoskonaloną mikrogeometrią krawędzi skrawającej, wieloostrzowe frezy walcowo-czołowe serii 520 ze specjalnym zabezpieczeniem krawędzi, które zapewniają szybką i ekonomiczną obróbkę ogólną, oraz kuliste frezy walcowo-czołowe serii 530 w wersjach z dwoma, trzema i czterema ostrzami. Frezy walcowo-czołowe Jabro-Solid2 są dostępne w długościach całkowitych DIN i średnicach z zakresu od 1 do 25 mm i od 3/64 do 1 cala.

 

www.secotools.com

 

Seco_Jabro_Solid2_Assortment_Background

Authors

Related posts

Góra
English