Schneider Electric z nowościami na XXVII targach Energatab 2014

System restytucyjny Self – Healing Grid, efektywne zarządzanie energią za pomocą Smart Panel, innowacyjne rozwiązanie MiCOM P911 oraz ładowarka EVlink – to tylko niektóre rozwiązania, które zostaną zaprezentowane przez Schneider Electric podczas targów Energatab 2014.

Podczas tegorocznej edycji targów Schneider Electric zaprezentuje m.in. system restytucyjny Self– Healing Grid, który zapewnia skrócenie czasu przywracania zasilania poniżej 30 sekund. Nowością będzie również Smart Panel, rozwiązanie, które pomaga jeszcze efektywniej zarządzać energią poprzez pomiar jej zużycia i łatwą komunikację z systemem energetycznym. Uczestnicy targów będą mogli zobaczyć również innowacyjne zabezpieczenie napięciowe i częstotliwościowe MiCOM P911 z serii P10.
Schneider Electric, jako globalny specjalista w zakresie zarządzania energią dostarcza również rozwiązań dla inteligentnych miast. Podczas tegorocznych targów zaprezentuje po raz pierwszy  EVlink, czyli innowacyjny system do ładowania samochodów elektrycznych. Działanie ładowarki będzie można sprawdzić w praktyce na przykładzie samochodu elektrycznego marki BMW i3. Ładowarka oparta o najnowsze rozwiązania pozwala załadować samochód w ciągu maksymalnie dwóch godzin, co pozwala na pokonanie trasy 150 kilometrów. Znalazła ona już swoje zastosowanie w nowej siedzibie firmy Schneider Electric w Warszawie, zlokalizowanej przy ul. Konstruktorskiej 12. Dodatkową atrakcją przygotowaną dla uczestników targów przez Schneider Electric jest możliwość wygrania weekendu z samochodem BMW i3 wraz z dwudniowym pobytem dla dwóch osób w hotelu w Warszawie.
– Schneider Electric nie pierwszy raz bierze udział w targach Energetab. Udział w tym wydarzeniu to świetna okazja dla firmy na zaprezentowanie naszych flagowych rozwiązań. Targi są szansą na bezpośrednie spotkania z potencjalnymi i dotychczasowymi partnerami oraz klientami, wymianę opinii oraz na przetestowanie naszych rozwiązań. Dlatego też nie może nas zabraknąć również podczas tegorocznej edycji – powiedział Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric Polska.

 

http://www.schneider-electric.com/site/home/index.cfm/pl/

Authors

Related posts

Góra
English