Nowe możliwości czujników obrazu i czytników kodów kreskowych

Firma Banner Engineering wprowadziła do swojej oferty nową serię czujników obrazu i czytników kodów kreskowych oferujących wiele narzędzi i opcji rozdzielczości w każdym urządzeniu. Linia urządzeń iVu Plus Gen2 łączy modele zintegrowane oraz modele zdalne z ekranem do użytku w różnych zastosowaniach przy kontroli, obrazowaniu maszynowym i kontroli jakości.
Czujniki obrazu zaprojektowano dla zapewnienia rozwiązań w aplikacjach, które zwykle wymagałyby wielu czujników fotoelektrycznych lub proksymalnych. Obecnie wyposażone są one w możliwość pełnej rozdzielczości pozwalającej na wykrywanie drobnych cech, a także umożliwiają zastosowanie wielu aplikacji czujnika podczas tej samej inspekcji.
Czytniki kodów kreskowych uwierzytelniają formaty 12 1D i 2D do zadań wsparcia nowoczesnego monitorowania we wszystkich gałęziach przemysłu. Czytniki oferują ustawienie trybu małej rozdzielczości, który zapewnia znacznie szybsze odczyty, szczególnie w przypadku kodów 2D.
Czytniki są w stanie magazynować i kontrolować maksymalnie do 30 inspekcji w przypadku szybkiej zmiany produktów. Wytrzymała obudowa w stopniu ochrony IP67 umożliwia wykorzystanie urządzeń w trudnych warunkach środowiskowych. Ekrany zdalne są dostępne zarówno w konfiguracjach montowanych maszynowo jak i ręcznych.
Interfejs użytkownika z intuicyjnym ekranem dotykowym pozwala na konfigurowanie, monitorowanie i modyfikowanie inspekcji bez komputera zewnętrznego. Łączność EtherNet/IP i Modbus/TCP upraszcza komunikację z wieloma systemami PLC i HMI.

Zakres zastosowań obejmuje następujące obszary:
– przemysł spożywczy/napoje
– elektronika
– przemysł motoryzacyjny
– lotnictwo
– urządzenia
– obróbka metali
– przemysł farmaceutyczny
– urządzenia medyczne
– tworzywa sztuczne
– przemysł oponiarski i gumowy
– obróbka drewna
– obróbka materiałów
– przemysł opakowaniowy
– kontrola jakości
– inżynieria produkcji
– automatyka

www.bannerengineering.com

 

Banner a

Banner b

Banner c

Banner d

Banner e

 

 

Authors

Related posts

Góra
English