Impuls EVO niebawem w Base Group

BPSC rozpoczyna jedno z najszerszych funkcjonalnie wdrożeń systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Pełna kontrola nad procesami produkcyjnymi oraz sprzedażowymi to priorytety jakie stawia przed nowym rozwiązaniem klasy B2B/ERP, Base Group – gdański producent małych i średnich konstrukcji stalowych.
Rozpoczynające się wdrożenie obok funkcjonalności zarządzania produkcją obejmie takie rozwiązania wspierające sferę bussines-to-bussines jak m.in. dystrybucja, CRM, e-Faktura Portal Aukcyjny czy Elektroniczna Akceptacja Faktur. Implementacja systemu ERP to jedno z najszerszych funkcjonalnie wdrożeń, jakie w tym roku rozpoczynają eksperci BPSC SA. Zakończenie wdrożenia planowane jest na wiosnę 2015 roku.
W odpowiedzi na wzrost zamówień, w ostatnich latach znacząco zwiększyliśmy zatrudnienie, inwestujemy także w park maszynowy.  W związku z rozwojem spółki niezbędne stało się wprowadzenie innowacyjnego systemu informatycznego klasy B2B, który pozwoli na zautomatyzowanie podstawowych procesów biznesowych, zachodzących pomiędzy spółką a jej kontrahentami oraz wewnętrzne zarządzanie prowadzoną działalnością.  Zapoznaliśmy się z możliwościami różnych systemów B2B dostępnych na rynku i zaprezentowane funkcjonalności systemu IMPULS EVO najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.  – wyjaśnia Barbara Sergot- Golędzinowska – Prezes Zarządu Base Group.
Przedstawiciele spółki liczą na to, że system usprawni zarządzanie produkcją, umożliwi podniesienie efektywności i jakości współpracy z kontrahentami poprzez automatyczną wymianę dokumentów handlowych i technicznych, a także zapewni dostęp do bieżącej informacji na temat realizacji zamówień i koordynacji poszczególnych etapów produkcyjnych.
Base Group Sp. z o.o.  specjalizuje się w prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. Głównym obszarem działalności firmy jest spawanie stali zwykłej  i o podwyższonej wytrzymałości, stali nierdzewnej, konstrukcyjnej oraz stopów aluminiowych. Realizowana w Base Group produkcja elementów i konstrukcji metalowych przeznaczona jest w 94 % na rynki zagraniczne.

www.impulsevo.pl

 

Authors

Related posts

Góra
English