LŁ dystrybutorem rozwiązań marki Castolin

Firma Castolin od ponad 100 lat dostarcza rozwiązania do wykonywania napraw, konserwacji i ochrony przed zjawiskiem korozji. Doświadczenie i fachowa wiedza spowodowały, że obecnie Castolin jest światowym liderem w zakresie produktów do spawania, lutowania i natrysku termicznego. Dzięki firmie LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk) rozwiązania Castolin dostępne są także od niedawna na polskim rynku.
Technologia spawalnicza Castolin stosowana jest w wielu gałęziach przemysłu, a wszystko po to, aby wydłużać żywotność części i urządzeń oraz wykonywać specjalistyczne połączenia. Firma Castolin może poszczycić się bardzo długą historią, mającą swój początek w inspiracji i wizji rodziny Wasserman we wczesnych latach XX w. Aktualnie koncern jest częścią Messer i ściśle współpracuje z klientami na całym świecie. Wyłączną dystrybucję produktów firmy Castolin na terenie Polski realizuje spółka LŁ, dzięki której fachowcy mają dostęp do bogatego asortymentu sygnowanego marką Castolin.
Ostatnią nowością Castolin wprowadzoną na polski rynek dzięki LŁ jest niezwykle poręczna lampa lutownicza Castolin 600. Urządzenie to przydatne jest w trakcie spawania, lutowania, luzowania śrub czy też kształtowania rur, jak również napraw w warsztacie samochodowym.

 

www.langelukaszuk.pl

Authors

Related posts

Góra
English