Stopy wahliwe nierdzewne

Elesa -nierdzewne-stopy-wahliwe-GN23-377f7d-large-1409135854Firma Elesa+Ganter rozszerzyła ofertę stóp wahliwych o modele w wykonaniu nierdzewnym. Nowe produkty noszą oznaczenia GN 21 i GN 23 i są dostępne w szerokim zakresie wykonań dedykowanych do różnych zastosowań, w tym także w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. To pierwsze stopy wahliwe nierdzewne z podstawą z litego materiału o średnicach w zakresie 80÷120mm oraz rozpiętości wielkości gwintów M8÷M30. Stopy GN 23 są wyposażone w otwory umożliwiające zakotwienie w podłożu. Z kolei stopa GN 21 to wersja standardowa, nieprzystosowana do kotwienia.
Szczegóły
W podstawowej ofercie stopy wahliwe nierdzewne są dostępne w sześciu standardowych wariantach montażu i regulacji:
1. wersja S,SK – trzpień regulowany poprzez sześciokątny chwyt przy podstawie,
2. wersja T,TK – trzpień regulowany poprzez dwie powierzchnie wyfrezowane przy podstawie,
3. wersja U,UK – trzpień regulowany poprzez dwie powierzchnie przy podstawie lub gniazdo imbusowe od góry śruby,
4. wersja V,VK – trzpień regulowany poprzez czworokątny chwyt mocowany przy podstawie lub sześciokątny chwyt od góry,
5. wersja W – trzpień z regulowany poprzez dwie powierzchnie wyfrezowane przy podstawie, mający dodatkowo długą nakrętkę osłaniającą gwint (wersja higieniczna),
6. wersja X – tuleja z gwintem wewnętrznym, regulowana poprzez sześciokątny chwyt przy podstawie.
Szeroki zakres wymiarów nowych nierdzewnych stóp wahliwych GN21 i GN23 oraz mnogość opcji wykonania czynią z nich uniwersalne narzędzie do poziomowania wszelkiego rodzaju konstrukcji, maszyn, transporterów itp., zarówno w środowisku narażonym na korozję, jaki i miejscach wymagających zapewnienia najwyższego poziomu higieny (wersja W) np. przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

 

www.elesa-ganter.pl

Authors

Related posts

Góra
English