Nowe oprogramowanie do tworzenia etykiet Codesoft 2014

Codesoft.jpg_ico500

Brady oferuje nowe oprogramowanie Codesoft 2014 jako część swojej rozbudowanej oferty rozwiązań identyfikacyjnych. Oprogramowanie zapewnia wyjątkową elastyczność i wydajność projektowania oraz drukowania etykiet z kodami kreskowymi do celów identyfikacji. W połączeniu z wysokiej jakości drukarkami Brady oraz wytrzymałymi materiałami do druku użytkownicy są w stanie szybko zaprojektować i wydrukować etykiety z kodami, które będą w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki w niemal każdej aplikacji.
Program Codesoft 2014 został specjalnie opracowany w celu wsparcia przedsiębiorstw mających bardziej złożone potrzeby w zakresie etykietowania. Oprogramowanie stanowi wydajne rozwiązanie dla zaawansowanych zastosowań kodów kreskowych w zakresie zarządzania aktywami i zasobami, kontrolowania kanałów dystrybucji i poziomów magazynowych, identyfikacji dokumentów czy zarządzania rekordami danych.
Codesoft 2014 oferuje solidne możliwości projektowania, wsparcie dla tworzenia kodów kreskowych, funkcjonalność automatyki i bezpieczeństwa wraz z uproszczonym pozycjonowaniem danych oraz uniwersalnym językiem Visual Basic Script, który wspiera firmy w tworzeniu formatów etykiet zgodnych z regulacjami przemysłowymi i rządowymi. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami ERP i systemem operacyjnym Windows 8.1, niezawodną platformą do szybkiego projektowania i drukowania etykiet.
Doskonałym wyborem do drukowania etykiet stworzonych w programie Codesoft 2014 jest nowy system Brady BSP61 Print & Apply umożliwiający identyfikację w wysoko zautomatyzowanych środowiskach przemysłowych o dużych prędkościach operacyjnych, a także drukarka BBP33, która oferuje szybką wymianę etykiet w czasie poniżej 20 sekund – mówi Tom Bieseman, EMEA Product Manager Systems w Brady Corporation. – Te i inne systemy druku termotransferowego opracowane przez Brady umieszczają z dużą prędkością i wielką precyzją informacje na specjalnych etykietach. W połączeniu z programem Codesoft 2014, drukarki stanowią kompletne rozwiązanie z zakresu etykietowania, które będzie stanowić wsparcie dla firm w nadchodzących latach.

www.bradycorp.com

Authors

Related posts

Góra
English