Bezdotykowe termometry Cyclops

DBC Series Digital Battery Charger from Solidstate Controls

 

Firma AMETEK Land dodała do swojej linii przenośnych bezdotykowych termometrów Cyclops wysoce skuteczny menedżer połączeń jak in nowe zabezpieczenia przed przypadkowym uszkodzeniem.
Zakres zastosowań obejmuje następujące obszary:
• odlewnie metali,
• produkcja stali,
• szkło ogniotrwałe,
• przetwórstwo petrochemiczne,
• tworzywa sztuczne,
• badania laboratoryjne i rozwój.
Rodzina produktów Cyclops L obejmuje cztery modele dokonujące pomiaru temperatury w zakresie od 200°C do 3000°C. Są one przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań włącznie z produkcją metali ciekłych, stali i szkła jak i w odlewniach.
Menedżer połączeń umożliwia użytkownikom identyfikację każdej lokalizacji wraz z opisem, wartością współczynnika emisyjności, współczynnikiem korekcji okna (jeśli dotyczy) oraz niepowtarzalnym identyfikatorem. Pozwala to na pełną powtarzalność odczytów, co czyni termometr idealnym narzędziem dla wielu lokalizacji wymagających regularnego i niezawodnego monitorowania.
Termometr przechowuje maksymalnie do 9999 wyników pomiarów temperatury z rozdzielczością pomiaru wynoszącą 0,1°C. Wszystkie z nich można pobrać do opcjonalnego rejestratora danych w celu uchwycenia, przeglądania i zapisywania odczytów temperatury w czasie rzeczywistym do dalszej analizy i porównania. Termometry wyposażono w precyzyjne, wąskie pole widzenia i stale regulowaną optykę z widocznością przez obiektyw pozwalającą na dokładny wybór punktu pobierania próbek. Długoterminowy pomiar bez odchyleń z dostępną kalibracją UKAS zgodną z najwyższymi normami międzynarodowymi zapewnia niezawodność odczytów.
Nowe pokrycie obudowy z gumy technicznej i osłona na obiektyw zapewniają dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami.

www.landinst.com

 

Cyclops ic1709b

Authors

Related posts

Góra
English