SATO na Konferencji RFID 2014: Nowe Technologie i Nowe Rozwiązania w dziedzinie wydruku

SATO, światowy lider w dziedzinie wydruku kodów kreskowych, etykietowania i rozwiązań EPC/RFID, zaprezentuje swoje najnowsze produkty i technologie na konferencji RFID 2014 (Dusseldorf, Niemcy, 29 i 30 września 2014 roku) oraz zaprezentuje praktyczne zastosowania w sesji SpeedLab.
– W przypadku użycia systemu RFID, stuprocentowe wykrycie wszystkich produktów wyposażonych transponder, musi być priorytetem – mówi Detlev Müller, dyrektor generalny DACH, SATO Niemcy, na temat możliwości stworzonych przez SATO. – W ten sposób system RFID może być używany nawet w trudnych warunkach, które można spotkać w brażny opieki zdrowotnej. Dzięki korzystaniu z technologii modulacji fazy jittera, możemy zapewnić stuprocentowe wykrycie .

Czytniki Tunelowe RFID i Czytniki RFID Drukarki w SATO SpeedLab
Na swoim stoisku SATO zaprezentuje czytnik RFID, który daje stuprocentowy tunel wykrywania, idealny dla firm działających w przemyśle, a także dla służby zdrowia.
Udo Deters, Senior Partner Sales Manager, Specjalista RFID oraz SATO Niemcy będą również gospodarzem SpeedLab na konferencji, gdzie zaprezentują nową drukarkę CL4NX – jest to drukarka RFID do zastosowań przemysłowych, która łączy zalety kodów kreskowych i technologii RFID, spełniając przy tym wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa.
Szybka, elastyczna i wytrzymała – tak Detlev charakteryzuje nową drukarkę CL4NX. Wyjaśnia: – Dzięki CL4NX możemy zapewnić przedsiębiorstwom przemysłowym 4-calowe rozwiązania wydruku, które mają wiele zalet. Skupiliśmy się na elastyczności i zastosowaniu trwałych i wytrzymałych materiałów, a także właściwościach technicznych, takich jak dwa różne procesory oraz zupełnie nową jednostkę odczytu UHF RFID, zintegrowaną z modułem enkodera. Wysoka jakość i dokładność wydruku to główne cechy CL4NX jak również wszystkich innych, pozostałych produktów SATO.

www.satoeurope.com

 

Sato ST2607 - SATO CL4NX printer

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English