Sage ERP X3 wkracza w chmurę

Sage Group, jeden z wiodących światowych dostawców oprogramowania i usług do zarządzania przedsiębiorstwami, wprowadza do oferty rozwiązanie Sage ERP X3 Online. Dzięki temu firmy średniej wielkości na całym świecie mogą zwiększyć swoją efektywność oraz mobilność.
Badania firmy Sage dowodzą, że firmy średniej wielkości kierują się trzema priorytetami: pozyskiwaniem nowych klientów, redukcją kosztów operacyjnych oraz zwiększaniem przychodów. System Sage ERP X3 w chmurze adresowany jest do przedsiębiorstw, które cenią łatwość wdrożenia, zdalny dostęp, prostotę zarządzania oraz niskie koszty posiadania usługi online; bez poświęcania wydajności, funkcjonalności i skalowalności rozwiązania Sage ERP X3, dostępnych w jego najnowszej wersji 7.
Dzięki zupełnie nowemu, intuicyjnemu interfejsowi internetowemu, opartemu na standardzie HTML5, obsługującemu wiele przeglądarek i umożliwiającemu jego dostosowywanie przez użytkowników, system Sage ERP X3 w wersji 7 oferuje również dostęp mobilny i wiele aplikacji webowych, jak również integrację z Microsoft Office oraz zupełnie nową, wydajną funkcję wyszukiwania. Platforma Sage ERP X3 jest rozwijana w oparciu o natywne technologie chmury, takie jak: MongoDB, Elastic Search, JSON oraz Node.js.
Nasze badania dowodzą, że aż trzy czwarte (76%) przedsiębiorstw rozważa zainwestowanie w przyszłości w oprogramowanie biznesowe wykorzystujące technologie chmury, co potwierdza popyt oraz zrozumienie zalet oferowanych przez tę technologię wśród firm średniej wielkości – mówi Christophe Letellier, Dyrektor Generalny Sage ERP X3. – Opracowaliśmy rozwiązanie Online, wykorzystujące technologię wersji 7 Sage ERP X3, które pomoże klientom rozwijać się znacznie szybciej i łatwiej.
Rozwiązanie Sage ERP X3 Online zostanie początkowo wprowadzone w Ameryce Północnej. Od września 2014 będzie stopniowo wprowadzane do oferty Sage na całym świecie.
Firmy z Ameryki Północnej są obecnie pionierami w dziedzinie wdrażania technologii chmury – mówi Joe Langer, prezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań Sage dla średnich firm w Ameryce Północnej. – To właśnie dlatego wprowadzamy wersję Sage ERP X3 Online najpierw na tym rynku. Przedsiębiorcy mogą teraz sami zdecydować, jak chcą skonfigurować i opłacać wykorzystywane rozwiązania wpierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Sage ERP X3 Online jest kolejnym, logicznym krokiem w ramach naszych ciągłych starań o zapewnianie firmom swobody wyboru i pewności, umożliwiających nieograniczony rozwój działalności.

Authors

Related posts

Góra
English