EVER na ENERGETAB 2014

Firma EVER, największy polski producent systemów zasilania gwarantowanego, zagości na 27. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2014. Podczas trwającego od 16 do 18 września największego polskiego wydarzenia branży elektroenergetycznej eksperci EVER zaprezentują innowacyjną, zgłoszoną do Urzędu Patentowego, funkcjonalność stosowaną w specjalistycznych zasilaczach UPS tej marki – aktywną kompensację mocy biernej.
Do tej pory ta funkcjonalność występowała jedynie w postaci pasywnej – możliwe było  kompensowanie mocy biernej urządzeń podłączonych do zasilacza awaryjnego, a także, w przypadku urządzeń marki EVER, samego urządzenia zasilania gwarantowanego (UPS). Dzięki wprowadzonej przez firmę technologii, aktywna kompensacja mocy biernej obejmuje obecnie także te odbiorniki, które nie są podłączone do zasilacza awaryjnego, lecz równolegle z UPS do wspólnej sieci zasilającej. Oznacza to, że proces pełnej kompensacji określonego poziomu mocy biernej nie wymaga już dołączania dodatkowych elementów lub urządzeń kompensacyjnych.
Cieszy nas, że na największych targach branży elektroenergetycznej w Polsce możemy zaprezentować innowacyjne zasilacze serii POWERLINE 33 i POWERLINE GREEN 33 – mówi Sebastian Warzecha, kierownik działu handlowego EVER. – Jesteśmy pierwszą polską firmą z branży, która wprowadziła w swych urządzeniach aktywną kompensację mocy biernej, a opracowany przez naszych specjalistów system został zgłoszony do Urzędu Patentowego. Wszyscy goście naszego stoiska będą mieli możliwość zapoznania się z tym nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwoli na zabezpieczenie zasilania wrażliwych odbiorników przy, co najważniejsze, jednoczesnym uzyskaniu wymiernych korzyści finansowych – dodaje Sebastian Warzecha.
Udogodnienie prezentowane przez EVER umożliwia bowiem znaczną redukcję wydatków związanych z korzystaniem z zasilania elektrycznego w przedsiębiorstwach. Wraz z rozwojem nowoczesnych liczników problem wysokich opłat za energię bierną zaczął dotykać nie tylko dużych odbiorców, ale także małe firmy. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, EVER opracował technologię, która pomaga minimalizować koszty energii biernej do zera. Najnowsze zasilacze serii POWERLINE 33 i POWERLINE GREEN 33, dzięki pełnej kompensacji mocy biernej pojemnościowej UPS-a oraz urządzeń podłączonych z nim równolegle do tej samej sieci, pozwalają na całkowitą eliminację opłat z tytułu ponadumownego poboru tej energii. Przy wyborze zasilacza o największej mocy zaoszczędzić można nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w skali roku, co oznacza, że koszt zakupu tego urządzenia zwróci się już po kilkunastu miesiącach.
Odwiedzenie Strefy EVER podczas Targów ENERGETAB 2014 to okazja do rozmowy ze specjalistą z dziedziny systemów zasilania gwarantowanego, zapoznania się z funkcjonowaniem mechanizmu aktywnej kompensacji mocy biernej oraz samodzielnego wypróbowania działania tego nowatorskiego rozwiązania w ramach prezentacji przeprowadzanych przez ekspertów firmy.

http://ever.eu

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English