Smartfon Haier W858 dostępny w Polsce

ATT00148

Haier, znany przede wszystkim z produktów AGD, wprowadza na polski rynek smartfon Haier W858.
Telefon wyposażony został w 5-calowy wyświetlacz One Glass Solution, na którym prezentowany jest obraz w rozdzielczości IPS qHD. Ekran zapewnia wyraźne i dokładne wyświetlanie obrazów o naturalnych kolorach i głębokim kontraście. Rozdzielczość ekranu to 960×540 pikseli. Ekran obsługuje dotyk w pięciu punktach jednocześnie, a jego duża przekątna pozwoli na swobodne korzystanie z Internetu, czytanie i pisanie wiadomości, przeglądanie plików multimedialnych, korzystanie z gier.
Telefon W858 wyposażono w czterordzeniowy procesor 1,2 GHz. Telefon jest obsługiwany przez Android 4.3. Dla maksymalnego wykorzystania możliwości oferowanych przez system Android, smartfon W858 wyposażono w wbudowaną 8 GB, zaś całkowita pamięć może zostać rozbudowana do 32 GB za pomocą dodatkowej karty micro-SD.
Haier W858 ma możliwość używania dwóch kart SIM w jednym aparacie. Funkcja Dual SIM jest idealna dla tych, którzy mają dwie linie telefoniczne, lub chcą oddzielić osobisty numer telefonu od biurowego.
Aparat 8 megapikseli wyposażono w autofokus i lampę błyskową, natomiast przedni aparat ma rozdzielczość 0,3 megapiksele.
Haier W858 wyposażono w moduł WiFi, a dane można przesyłać również przy użyciu Blutooth. Telefon ma baterię o pojemności 2200 mAh, GPS, radio FM, wejście mikro-USB.

Authors

Related posts

Góra
English