Aplikacja Sage One wyróżniona statusem Premier Technology Partner w programie partnerskim Google

Sage One, jedna z wiodących internetowych aplikacji księgowych i płacowych dla start-upów, freelancerów i mikrofirm, została zakwalifikowana jako Google Apps Premier Technology Partner, w ramach globalnego programu partnerskiego firmy Google.

Sage One oferowany jest w serwisie Google Apps Marketplace, jako aplikacja księgowa i płacowa współpracująca z pakietem Google Apps for Business. Przystąpienie do programu partnerskiego potwierdza pozycję usługi Sage One, jako wiodącej w dziedzinie aplikacji księgowych i płacowych działających w chmurze oraz umacnia jej międzynarodowy zasięg. Jest dowodem ekspansji wyjątkowego ekosystemu Sage i powiększa udział firmy na globalnym rynku oprogramowania finansowo-księgowego dla MSP.
Brendan Flattery, Dyrektor Generalny Sage w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Globalny Dyrektor ds. Sage One powiedział:
– Bardzo cieszymy się z uzyskania kwalifikacji Google Premier Partner. Firma Google doceniła globalny zasięg i pozycję rynkową firmy Sage obsługującej małe firmy, a także jakość naszych aplikacji. To kolejny przykład partnerstwa Sage z globalnymi uczestnikami rynku technologii cloud, wzbogacającego nasze ścieżki dojścia do rynków i zwiększającą znajomość marki Sage.
Nick Goode, Dyrektor ds. Handlowych Sage One, dodał:
Naszym celem jest wspieranie nowej generacji przedsiębiorców, którzy dzięki Sage znajdują łatwe w użyciu oraz tanie produkty i usługi o wysokiej wartości, które pozwalają im łatwiej i bardziej efektywnie zarządzać swoimi firmami. Partnerstwo z Google oraz ścisła integracja naszych aplikacji oznacza jeszcze łatwiejszy dostęp do naszych produktów dla większej grupy klientów. Sage One  dostępny jest obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie, a wkrótce zostanie również udostępniona w Polsce i w Brazylii.

Wraz z ogłoszeniem przez Sage uzyskania statusu Premier ISV, firmy Sage i Google opublikowały studia przypadków z Wielkiej Brytanii USAi Francji, potwierdzające globalny zasięg, lokalną akceptację, integrację, łatwość użycia oraz możliwości mobilne aplikacji Sage One i Google.

Case Studies:
Wlk. Brytania – Lorna Syson – Sage One i Sage Pay
www.sageone.com/lorna-syson

Wlk. Brytania – Biuro rachunkowe Paul Donno, 1 Accounts – Sage One Accountant Edition
www.sageone.com/paul-donno

Francja – Anne Davené i Marie Michaud, Graine de Mode
www.sageone.fr/google-apps/graine-mode

USA – Jason Savage, fotograf dokumentalista
http://na.sage.com/~/media/site/sageone-us/pdf/28851MW_JasonSavageCaseStudy.pdf

Google Apps for Business:
www.google.com/enterprise/apps/business

Authors

Related posts

Góra
English