Fluke Connect

Aplikacje mobilne - Fluke Connect

Fluke Connect to aplikacja będąca składnikiem systemu Fluke Connect (patrz dział Nowe produkty).

Aplikacja jest darmowa, działa na urządzeniach z systemem Android oraz iOS 7.0 lub późniejszy. Obsługuje ponad 20 narzędzi, dzięki czemu niezawodne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów łatwe jak nigdy dotąd.

Z dowolnego miejsca można oglądać wyniki pomiarów dzięki umieszczeniu ich w chmurze i połączeniu wideo ShareLive. Zapisywana jest także historia pomiarów EquipmentLog. Jeśli pomiary są automatycznie wiązane z wyposażeniem, to nie ma potrzeby rejestracji w terenie, a następnie przenoszenia danych do komputera biurowego. Możliwe jest przeglądania danych pomiarowych temperatury, danych mechanicznych, elektrycznych i dotyczących drgań z przyrządów testujących. Aplikacja analizuje trendy i pokazuje je na wykresie dzięki funkcji TrendIt. Możliwa jest zatem wstępna analiza przed wystąpieniem problemów.

Pamięć masowa Fluke Cloud została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu prywatności i bezpieczeństwa danych. Infrastruktura pamięci masowej Fluke Cloud to jedno z najbardziej elastycznych i bezpiecznych środowisk “chmury” dostępnych na dzień dzisiejszy.

Jak korzystać z aplikacji Fluke Connect?
Należy pobrać i zarejestrować się w darmowej aplikacji Fluke Connect.
Podłączyć narzędzie Fluke Connect do aplikacji, postępując zgodnie z instrukcjami w niej wyświetlanymi, a następnie można udostępniać pomiary temperatury i wibracji oraz pomiary mechaniczne i elektryczne innym użytkownikom.

Więcej zdjęć w Galerii

Fim prezentujący system Fluke Connect w dziale Wideo

Opis systemu w dziale Najnowsze produkty

 

Authors

Related posts

Góra
English