Würth Polska świętuje 10-lecie sklepu przy Modlińskiej

Modlinska_m

 

Specjalne promocje urodzinowe, pokazy flagowych produktów, indywidualne porady specjalistów – to tylko część atrakcji przygotowanych przez Würth Polska z okazji 10-lecia sklepu przy ul. Modlińskiej 347 w Warszawie. Dzień otwarty z okazji jubileuszu odbędzie się już 4 października br. (wtorek) w godz. 9.30-17.30.

Na urodziny sklepu zaproszeni są zarówno obecni, jak i przyszli klienci sklepu Würth Polska. Przez cały październik będą mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcji jubileuszowych, takich jak: 10 proc. dodatkowego rabatu na 10-lecie, czy 10 produktów w niepowtarzalnych cenach. Ponadto, na miejscu będą czekali na nich specjaliści Würth Polska, gotowi do prezentacji produktowych oraz udzielania porad na temat systemów i artykułów z branż: drewno, budownictwo, auto i metal.

 

Modlinska 12_m

 

Klienci zainteresowani poszczególnymi działami poznają wobec tego m.in. nowości produktowe, techniki wiercenia w drewnie, system szuflady cokołowej, nowe zawiasy meblowe, sposoby na profesjonalne czyszczenie samochodu, artykuły do polerowania pojazdów, chemię budowlaną, narzędzia akumulatorowe czy też przyłbice spawalnicze z filtracją powietrza.

Sklep przy ul. Modlińskiej nie jest oczywiście jedyną placówką sieci Würth w naszym kraju. Polski oddział firmy funkcjonuje pod szyldem Würth Polska i obecnie posiada 23 sklepy rozmieszczone na terenie całego kraju. Firma stawia na ciągły rozwój, w związku z czym w kolejnych latach sieć powiększy się jeszcze o nowe sklepy.

W sklepach stacjonarnych koncern oferuje przeszło 2 tys. produktów, ale Würth Polska uruchomił również nową wersję sklepu internetowego, w której znajduje się oferta ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów. Światowy lider w dystrybucji produktów dla profesjonalistów, prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom oraz osobom z własną działalnością gospodarczą. Więcej na: www.wurth.pl.

 

Źródło: Würth Polska

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English