Tytuł Mistrza Świata The Fresh Connection Global Challenge 2016 w rękach Pakistańczyków

The Fresh Connection Global Challenge_m

 

W rozegranym 23 września finale światowych zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw w Miami triumfowała drużyna TCS z Pakistanu. Ich ostateczny wynik to 38,4% ROI.

Do światowego finału przystąpiło 11 drużyn z Brazylii, Pakistanu, Polski, Rosji, Chin, Francji, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Turcji oraz Wielkiej Brytanii. Rywalizacja została rozłożona na 5 rund, z których pierwsza była rozgrzewkową, nie liczoną do wyniku. Niespodziankami, czyli elementami, które nie występują w tradycyjnej w rozgrywce na symulatorze, były licytacja wśród uczestników finałów maszyny do linii napełniania oraz narzucenie negocjacji działom zakupów pomiędzy wszystkimi drużynami dotyczących parametrów kontraktu na pulpę pomarańczową: im więcej zespołów doszłoby do porozumienia, tym większy rabat cenowy był możliwy do osiągnięcia.

Mistrz Świata otrzymał nagrodę w postaci bezpłatnego tygodniowego kursu Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Ostateczne wyniki oraz relację z finału TFC GC 2016 można znaleźć: http://www.mpm24.com/global-challenge–the-fresh-connection/relacja-z-zawodow-global-challenge-tfc-2016/

 

Źródło: MPM

Authors

Related posts

Góra
English