Ruszają przygotowania do VI Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników

Ruszają przygotowania do VI Ogólnopolskich Mistrzostw Młodyc_m
Wprawdzie do finału Mistrzostw zostało jeszcze aż 7 miesięcy, ale już dziś pierwsze firmy deklarują swój udział w najważniejszych zawodach przeznaczonych dla przyszłych mechaników samochodowych.
Marka NEO TOOLS wspiera Mistrzostwa Młodych Mechaników od 2015 roku i będzie to robić także w roku 2017. Specjaliści polskiego producenta wysokiej jakości narzędzi dla profesjonalistów z powodzeniem przygotowują konkurencje, w których o wygranej decyduje sprawność manualna w posługiwaniu się narzędziem oraz fachowa wiedza jak go użyć.

Jesteśmy dumni z tego, że już po raz trzeci marka NEO TOOLS zostanie partnerem Mistrzostw Mechaników. Od trzech lat z wielką radością wspieramy to wydarzenie, ponieważ wiemy jak wielu młodych, zdolnych ludzi bierze w nim udział. Chcemy motywować przyszłych mechaników na ich ścieżce rozwoju zawodowego i dać im możliwość pracy profesjonalnymi narzędziami – mówi Radosław Fiślak, Menadżer Marketingu ds. Rynku Krajowego Grupy Topex, właściciela marki NEO TOOLS.

W czasie V Mistrzostw Młodych Mechaników, które odbyły się wiosną bieżącego roku, przyszli adepci zawodu musieli zmontować głowicę silnika prawidłowo dobierając potrzebne do tego narzędzia.

Wsparcie ze strony NEO TOOLS jest dla nas nieocenione, ponieważ dzięki niemu możemy dotrzeć do uczniów szkół samochodowych – a więc ludzi, od których w niedalekiej będzie zależało bezpieczeństwo nas wszystkich na drogach – z informacją o tym, że w warsztacie samochodowym należy nie tylko stosować profesjonalne narzędzia, ale także jak ważna jest umiejętność prawidłowego ich wykorzystania – dodaje Adrian Dekowski, prezes zarządu Fundacji Cooperatio, która jest organizatorem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników.

W piątej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 500 dwuosobowych zespół uczniów szkół samochodowych z całego kraju. Testy w Internecie wyłoniły najlepsze 30 zespołów, które zmierzyły się ze sobą w finale podczas poznańskiego Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej 2016, dopingowane przez gości targów. Współorganizatorem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Źródło: Grupa Topex

Authors

Related posts

Góra
English