Światowy finał The Fresh Connection Global Challenge 2016 już za kilka dni

The Fresh Connection Global Challenge_m

 

22 września br. w Miami na Florydzie odbędzie się finałowe starcie o tytuł mistrza świata w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Weźmie w nim udział 10 drużyn. Polska również będzie miała swoich reprezentantów – przedstawicieli firmy SPX Flow Technology Poland w składzie: Agnieszka Reich-Burzyńska, Jakub Semrau, Dariusz Szafarewicz i Szymon Knioła. Główną nagrodą, oprócz chwały i dumy jest tygodniowy kurs na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie o wartości 4500 dolarów na uczestnika.
Finał prawdopodobnie będzie miał podobny przebieg jak wcześniejszy etap zawodów, czyli eliminacje krajowe. Przez jeden dzień zostaną rozegrane 3 rundy w symulatorze The Fresh Connection, gdzie wynik z poprzedniej przejdzie do następnej i rezultat osiągnięty przez drużynę w trzeciej fazie zadecyduje o kolejności w końcowej klasyfikacji. Tego jednak nie możemy być do końca pewni, gdyż organizatorzy co roku przygotowują jakąś niespodziankę związaną z rozgrywką.
Dla SPX Flow Technology Poland będzie to drugi finał TFC GC. W 2014 Dariusz Maciejewski, Dariusz Młodzikowski, Piotr Gugała oraz Sławomir Stańczak triumfowali w Dubaju pokonując 10 ekip z całego świata.
Koszty międzynarodowego finału, czyli podróż oraz pobyt w Miami drużyny SPX Flow Technology pokrywa polski przedstawiciel organizatora, firma MPM Productivity Management.

Na bieżąco przebieg zawodów można śledzić na profilu FB MPM Productivity Management: https://www.facebook.com/MPM-Productivity-Management-Sp-z-oo-105250666213233/?fref=ts
Pełne informacje na temat zawodów i symulatora na http://www.scmteam.pl/

 

Źródło: MPM Productivity Management

Authors

Related posts

Góra
English