Bezpłatna konferencja i warsztaty techniczne „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji” – 12 października w Szczecinie

UR Elamed_Szczecin_m

 

W imieniu firmy Axon Media Group zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji i warsztatach technicznych Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, które odbędą się 12 października w Szczecinie w hotelu DANA (w zabytkowym budynku dawnej siedziby Zakładów Przemysłu Odzieżowego „Dana”).

Celem tego wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań i możliwości w obszarze szeroko pojętego Utrzymania Ruchu. Jego wyjątkowość to efekt formuły łączącej merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku polskiego i europejskiego. To również szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów z przedstawicielami zakładów produkcyjnych z regionu Pomorza Zachodniego.

 

W programie konferencji (9:00 – 15:30)

 • Nowoczesne technologie a lean management

 • Efektywna integracja narzędzi do monitorowania i diagnostyki pracy maszyn

 • Diagnostyka ultradźwiękowa w utrzymaniu ruchu

 • Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

 • Poprawne utrzymanie ruchu systemu produkcji, przesyłu i poboru sprężonego powietrza

 • Redukcja czasów przestojów

 • Innowacyjne rozwiązania systemów detekcji, pozycjonowania oraz identyfikacji w zakładach przemysłowych

 • Termowizja – podstawowe narzędzie SUR zwiększające niezawodność produkcji

 • Przykład zastosowania optymalnego zarządzania energią i mediami technicznymi w zakładzie produkcyjnym

 • Typowe nieprawidłowości spotykane w przemysłowej instalacji elektrycznej

 • Ekonomiczne i techniczne aspekty rozwiązań modułowych w przemyśle

 • Jak skutecznie rozwiązać problem luzujących się śrub

 

Praktyczne warsztaty techniczne (15:40 17:00)

Po części konferencyjnej odbędą się bezpłatne warsztaty Diagnostyka i monitorowanie pracy maszyny z poziomu oprogramowania Sysmac Studio. Podczas spotkania przedstawione zostanie przykładowe stanowisko prezentujące zintegrowane połączenie napędów, robota, systemu wizyjnego i bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym konferencji.

 

Część Targowo-Wystawiennicza (8.20 – 15.40)
W trakcie całego dnia zapewniony będzie stały dostęp do ekspertów obecnych na kilkunastu stoiskach konsultacyjnych: 7bar, AS Instrument Polska, B&R Automatyka Przemysłowa, BP Techem, ERFOLG, HEICO Poland, Impex-Saro, INTROL, item Polska, KameryIR (FLIR Systems), Lapp Kabel, Murrelektronik, Omron Electronics, Pepperl+Fuchs, SIBA Polska oraz UNIVAR Poland.
Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziane są Imienne Certyfikaty poświadczone przez Krajową Izbę Gospodarczą, pakiet materiałów konferencyjnych oraz poczęstunek. Szczegóły dotyczące konferencji, aktualna agenda oraz formularz rejestracji online znajdują się na stronie: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/niezawodnosc_i_utrzymanie_ruchu_w_produkcji_szczecin/

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.
Aleksander Poniatowski
Axon Media Group
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English