Uruchomienie nowej usługi Express Availability dla silników i napędów

Firmy Control Techniques i Leroy-Somer uruchomiły w Europie nową usługę, która pozwala na poprawę dostępności produktów i szybkości dostaw do klientów.

 

8770-Express Availability_m

 

Nowa usługa Express Availability (ekspresowej dostępności) obejmuje szeroką ofertę (od 0,09 do 500 kW) silników, serwomechanizmów, motoreduktorów, napędów, opcji i akcesoriów, które teraz mogą być wysłane do obiektu klienta bezpośrednio, szybko i niezawodnie.
Dokładne badania wyraźnie wykazały potrzebę krótkich czasów realizacji zleceń na napędy i silniki. Większość klientów oczekuje dostaw w ciągu najwyżej dwóch tygodni, a niektórzy proszą nawet o krótsze czasy w sytuacjach awaryjnych. Program Express Availability jest doskonale przystosowany do tych potrzeb i stanowi mocne i niezachwiane zobowiązanie do wysyłki naszych produktów w ciągu od 1 do 10 dni roboczych z opcją ekspresowego transportu w ciągu 24 godzin w Europie w nagłych przypadkach.
Usługa Express Availability pomaga Control Techniques i Leroy-Somer w zapewnieniu klientom ciągłości produkcji przy minimalizacji ich potrzeb z zakresu utrzymywania zapasów i części zamiennych na miejscu. Krótkie czasy przejrzystej i niezawodnej realizacji wyszczególnione w tabeli Express Availability ułatwiają przedsiębiorstwom ograniczenie swojego zaangażowania sprzętowego i kapitałowego.
Usługa jest ogólnie dostępna dla wszystkich klientów, m.in. OEM, dystrybutorów oraz użytkowników końcowych, i obejmuje większość standardowych produktów, pakietów, opcji i akcesoriów. Wszyscy klienci mają za pomocą określonego kodu QR lub URL bezpośredni dostęp do szczegółowych tabel czasów realizacji umieszczonych na naszej publicznej witrynie.
Konfigurator, kompleksowe narzędzie do wyboru produktów, również będzie stopniowo wskazywać czas realizacji przez Express Availability w każdym kroku procesu wyboru produktu. To dynamiczne narzędzie jest pomocne dla klientów w konfiguracji produktów nie tylko od strony technicznej, lecz także pod kątem parametrów czasu realizacji.
Annabelle Bretaudeau z Control Techniques i Leroy-Somer powiedziała: – Express Availability daje naszym klientom szybki i łatwy dostęp do bardzo wydajnych i korzystnych technologii z jednego źródła. Przede wszystkim nasze flagowe pakiety urządzeń o zmiennej prędkości są dostępne przy znacznie krótszych ramach czasowych. W usłudze widać nieustające zaangażowanie Control Techniques i Leroy-Somer, aby wspierać swoich klientów przez oferowanie możliwości szybkich dostaw dla jak najszerszego zakresu produktów. Nasi klienci już korzystali z usługi Express Availability i według wstępnych informacji odnoszą niezwykle pozytywne wrażenia ze swoich doświadczeń.
Klienci mogą skontaktować się z lokalnym Centrum Automatyzacji, aby sprawdzić dostępność i zakres dla swojego regionu, lub odwiedzić witrynę Express Availability w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Źródło: Emerson

Authors

Related posts

Góra
English