II Forum Nowoczesnej Produkcji

Forum Nowoczesnej Produkcji_logotyp_m

Patronat medialny_mJednym z kluczowych filarów, które mają silny wpływ na gospodarkę, jej rozwój i konkurencyjność jest produkcja przemysłowa. Na temat wyzwań i problemów, z jakimi na co dzień spotyka się branża będą mogli podjąć dyskusję uczestnicy II Forum Nowoczesnej Produkcji, które odbędzie się 9–10 listopada 2016 roku w Hotelu Radisson Blu w Warszawie.

Wydarzenie to stanowi miejsce spotkań reprezentantów zarządów decyzyjnych dla branży spółek przemysłowych, przedstawicieli administracji centralnej oraz ekspertów w zakresie produkcji i nowych technologii, którzy otrzymują możliwość wymiany opinii, wiedzy i doświadczeń. Celem tego spotkania jest wspólne dążenie do wypracowania rozwiązań, które skutecznie będą wspierać rozwój innowacyjnego przemysłu w Polsce już w najbliższej przyszłości.

Udział w tym wydarzeniu stwarza możliwość spotkania się w gronie kluczowych dla branży osób oraz rozmowy o przyszłości polskich przedsiębiorstw produkcyjnych czy o nowoczesnych technologiach. Takie fora dyskusyjne pozwalają zrozumieć istotę wszelkich innowacji i ich ważną rolę w rozwoju przedsiębiorstw a tym samym polskiej gospodarki mówi Mariusz Golec, Prezes Zarządu, Wielton S.A.

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem Dariusza Piotrowskiego – Członka Zarządu Microsoft Polska, Joanny Makowieckiej-Gaca – Prezes Zarządu Polimex-Mostostal w latach 2015-2016 oraz prof. zw. dr hab. Krzysztofa Obłója – Katedra Strategii Organizacji, Akademia L. Koźmińskiego; Wydział Zarządzania, Uniwersytet Warszawski. W Radzie zasiadają również m.in.:

  • Peter Baudrexl – CEO, Siemens Polska
  • Marcelo Catala – Prezes Zarządu, Cemex Polska
  • Krystyna Boczkowska – Prezes Zarządu, Robert Bosch

  • Paweł Kaczalski – Członek Zarządu, Solaris Bus & Coach

  • Marcin Bilik – Pierwszy Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych, Amica Wronki

  • Andrzej Korpak – Dyrektor Zarządzający, General Motors Manufacturing Poland

  • Mariusz Golec – Prezes Zarządu, Wielton S.A.

  • Krzysztof Fiegler – Członek Zarządu, IPO System

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Rady Programowej oraz foto- i wideorelacją z poprzedniej edycji.

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie www.forumprodukcji.pl. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych wydarzenia: Facebook i Twitter.

Organizatorem wydarzenia jest MM Conferences S.A., która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej.

Kontakt:

Olga Łapińska

Junior Project Manager
tel: +48 22 379 29 21
o.lapinska@mmcpolska.pl

Authors

Related posts

Góra
English