Oferta Pracy – Inżynier Napraw – Technik Napraw – Azja, USA, Afryka

Firma EKT Instal Sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracowników na stanowisko:

Inżynier Napraw/ Technik Napraw (Elektronik)

Miejsce pracy: Azja, USA, Afryka

Branża: Hi-Tech, przemysł fotowoltaniczny, produkcja półprzewodników

Opis stanowiska:

– lokalizowanie i diagnozowanie usterek,

– analizowanie źródeł usterek i proponowanie zmian w procesie produkcyjnym lub projekcie

urządzenia,

– dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych,

– praca w międzynarodowym środowisku

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia wyższego technicznego albo kontynuacji studiów (preferowane kierunki: elektronika,

telekomunikacja ,elektrotechnika),

– doświadczenia w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych będzie atutem kandydata,

– zdolności manualnych,

– komunikatywna znajomość j.angielskiego/ j.niemiecki jako  uzupełniający

– umiejętności pracy w zespole,

– gotowości do pracy w różnych rejonach świata i częstych podróży służbowych

Oferujemy:

– ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,

– merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

– udział w projektach o zasięgu międzynarodowym,

– umowę o pracę

– pracę długoterminową

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Góra
English