Oferta Pracy – Elektryk – Cała Polska

Firma EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres zadań:

– Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń

i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym

– Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn

– Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn

– Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn)

– Wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń.

Wymagania:

– Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe – elektryczne

– Doświadczenie 1 rok na pokrewnym stanowisku

– Uprawnienia SEP G1 – E

– Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych

– Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej

– Predyspozycje do pracy w zespole

– Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

– Skrupulatność

– Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie ,

-dla osób z poza miejsca pracy zapewniamy zakwaterowanie,

-godne warunki pracy i płacy,

-wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe

UWAGA: Przy wysyłaniu CV prosimy podać Państwa oczekiwania

finansowe netto i województwo, które Państwa interesuje

e:mail:info@ektinstal.com

Góra
English