Oferta Pracy – Inżynier Mechanik – Pomorskie

Dovista Polska Sp. z o.o. – największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych, zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii, pozwalających na wytwarzanie oryginalnych produktów.
Dovista Polska Sp. z o.o. jest własnością holdingu VKR, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach okien dachowych (VELUX) i elewacyjnych (DOVISTA). Grupa VKR zatrudnia ok. 14 tys. pracowników w ponad 40 krajach.
Dovista Polska Sp. z o.o. posiada 6 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowach, koło Swarożyna) tworząc razem „Wioskę Okienną”.
W związku z budową nowej fabryki – malarni proszkowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier Mechanik – malarnia proszkowa

Miejsce pracy: Wędkowy (obok Swarożyna)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Udział w budowaniu nowej fabryki z nowym sprzętem produkcyjnym
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w ruchu
  • Ciągła optymalizacja i doskonalenie procesu produkcji zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz wymaganiami jakościowymi w celu poprawy czasu przezbrojeń
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i serwisami zewnętrznymi
  • Wdrażanie metod kontroli procesu
  • Nadzór i organizacja pracy pracowników utrzymania ruchu
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne [preferowane kierunki: inżynieria mechaniczna, robotyka, automatyka, mechatronika]
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość sprzętu mechanicznego i elektronicznego
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office [szczególnie MS Excel]
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na rezultaty
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność

DODATKOWE ATUTY:

  • Doświadczenie w firmie malowania proszkowego
  • Uprawienia SEP powyżej 1 kV

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę
  • Pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie
Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV klikając na przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

oferta wystawiona na portalu pracuj.pl

Góra
English